Skip links

O nás

5

KAMENICTVÍ S DLOUHOLETOU TRADICÍ

Kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. je prosperující firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Pracujeme pouze s kvalitním přírodním kamenem, máme kvalifikované pracovníky a moderní výrobní stroje. To vše z nás dělá špičkové kamenictví.

machonova-pasaz2

PRVOTŘÍDNÍ OBKLADOVÝ KÁMEN

Přírodní obkladový kámen do koupelny a kuchyně jsou spolu s obklady fasád a exteriérovými prvky naší hlavní chloubou. Zkušenosti při práci na obkladech a dlažbách z domova i zahraničí a špičkové vybavení nám umožňují dělat kvalitní práci, kterou náš klient dokáže ocenit.

pila

ZPRACOVÁNÍ PŘÍRODNÍHO KAMENE

Přírodní kámen u nás tvoří většinu zpracovávaného materiálu. KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. se zaměřuje na žulu, mramor, onyx, pískovec a další. Kvalita výrobků z přírodního kamene je na vysoké úrovni. Splňujeme české i evropské normy, které jsou kladeny na zpracovávaný přírodní kamen.

REALIZACE KAMENICTVÍ KAMENO-KOMAREK S.R.O.

Obkladový kámen pro stavební práce

Naše kamenictví se nezaměřuje pouze na obkladový kámen, parapety či schody a sokly a pracovní kuchyňské desky tedy výrobky pro stavební výrobu, ale zaměřuje se i na interiérové a exteriérové doplňky a hřbitovní architekturu.

Přírodní kámen a jeho vysoká kvalita

Je samozřejmostí, že vše vyrábíme v té nejvyšší kvalitě, ke které přispívá přírodní kamen ze všech koutů světa. Proto klienty, kteří si koupí například zahradní fontány či jiné dekorace na zahradu rozhodně neprohloupí.

Obkladový kámen – dodáme vše dle požadavků klienta!

Ve stálé nabídce máme několik desítek druhů materiálů a přírodního kamene ve formě leštěných, opalovaných, broušených nebo i jinak upravených desek a obkladového kamene, ale také formátovaných dlažeb a obkladů nejenom pro kamenictví.