Skip links

Technologie výroby

CNC PILA

ET 625 CNC je numericky řízená portálová pila a fréza s 5 interpolovanými osami a zdvihem osy Z 400 mm, kotoučovou hlavou s rozsahem rotace -5° až +365° a naklápěním 0° až 90° pro provádění ortogonálních, šikmých, kruhových, eliptických, nakloněných řezů až 200 mm a přímočarých, vydutých, vypuklých, obloukových, eliptických tvarování a dvojrozměrných a trojrozměrných zahlubování.

PILA

Mostová pila kotoučová / 3ks
Mostová pila kotoučová, výrobce KASPE, typ KBS 47 CNC / 1ks

Pojízdná mostová pila Carbo 6 U je určena ke zpracování přírodních materiálů (žula, mramor, pískovec, teracco) s použitím nástroje o průměru od 350 mm do 630 mm. Nabízí mnohostranné využití stroje – formátování desek, řezání stavebních a pomníkových dílů.

BRUSKA

Stranová bruska, výrobce KASPE, typ KBBS 160 / 1ks
Brousící rameno, výrobce KASPE, typ BR 100 / 4ks

Brousící a frézovací rameno je určené na frézování, vrtání a broušení pomníků, kuchyňských desek a mycích stolů.

VODNÍ PAPRSEK

Vodní paprsek, výrobce Rychlý Tom, typ Red Line / 1ks

Rychlý TOM s.r.o. pracuje v oblasti vývoje, výroby a servisování CNC technologií na dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem. Do současnosti společnost umístila na trhu více než 125 technologií. Dále společnost nabízí servis strojů, prodej náhradních dílů, spotřebního materiálu a abraziva. Činnost společnosti je vyvíjena jak v ČR tak i v zahraničí.

ZAMĚŘOVÁNÍ

Zaměřovací Laser, výrobce Leica, typ 3D disto / 1ks

Změří všechno, co potřebujete. A to i když nemáte po ruce mobilní plošinu, stativ ani žebřík. 3D DISTO stačí jednoduše postavit na stativ nebo na podlahu. Z jednoho místa pomocí laserového paprsku změříte všechny viditelné body.

VOZOVÝ PARK

Fiat Ducato / 1ks
Ford Valník / 1ks
Volkswagen LT 35 / 1ks
Mercedes Benz Atego 818K, hydraulická ruka 12m / 1ks